top of page

O nás

Vítejte v Jakubec Gallery, galerii současného umění, která nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky a sběratele umění. V Jakubec Gallery se setkáváme s nejtalentovanějšími českými autory současného umění. Naše galerie je úzce propojená s prestižním aukčním domem Obrazy v aukci, což znamená, že vystavená díla jsou nejen k vidění, ale také ke koupi.

V naší galerii se každý měsíc představuje nový umělec s unikátním a nevšedním dílem, které vás určitě osloví. Výstavy v Jakubec Gallery jsou kurátorskou volbou nejtalentovanějších a nejperspektivnějších autorů současného umění. Naše galerie se zaměřuje na různé žánry a techniky umění, jako jsou malba, sochařství, instalace a mnoho dalších. Galerie je místem, kde se setkáváme s novými myšlenkami, zajímavými koncepty a překvapivými přístupy.

Jsme hrdí na to, že umělecká díla, která v naší galerii prezentujeme, jsou originální a autentická.

Umělec, který v Galerii Jakubec vystavuje, má své vlastní unikátní vidění a styl, který každý vidí v jeho díle.

V Jakubec Gallery jsme přesvědčeni, že umění může být inspirací a katalyzátorem osobního růstu a rozvoje. Proto se snažíme, aby každá výstava byla pro vás nezapomenutelným zážitkem plným krásy, inovace

a kreativity.

Výstavy jsou organizovány na náklady Jakubec Gallery a jsou věnovány jednomu autorovi. Naše spolupráce s Obrazy v aukci nám umožňuje neprodaná vystavená díla zařadit do pravidelných aukcí na www.obrazyvaukci.cz.

Tak neváhejte a navštivte naši galerii. 

Jakubec Gallery

Vodičkova 28 ( Pasáž u Nováků)

Praha 1

bottom of page